Ősszel a tanulás támogatása van gyűjtéseink fókuszában

Elindult az új tanév. Intézményeinkben a mostani új kihívásokkal teli időszakban is szeretnénk a lehető legjobb nevelést biztosítani diákjainknak, felkészíteni őket felnőtt éveikre. A Piarista Alapítvány két, képzéssel kapcsolatos projektre kezdte meg az adománygyűjtést, amelyekhez várja minden jószándékú ember támogatását.

Az Egyetemista ösztöndíjjal idén is 7 öregdiákunkat szeretnénk támogatni az egyetem első évében.

Emellett a Kalazancius Mozgalom vezetőképzőjének költségeihez keresünk forrást. A képzés 3 hétvégéből és egy 1 intenzív hétből áll.

Az Egyetemista ösztöndíj 100.000Ft/150.000Ft/fő. A Kalazancius Mozgalom vezetőképzője képzési hétvégenként 450.000Ft, 15.000Ft/fő, az intenzív hét pedig 1.200.000Ft

Támogatásodat átutalással vagy online felületen tudod eljuttatni hozzánk:

Piarista Alapítvány
Számlaszám: 10700024 70759196 51100005

Közlemény:
Egyetemista ösztöndíj esetén: Ösztöndíj
Kalazancius Mozgalom vezetőképző esetén: Kalazancius Mozgalom

Céges adományozó esetében az adószámot is kérjük feltüntetni.
Online adományozói lehetőség itt a honlapunkon: https://alapitvany.piarista.hu/adomanyozas

További projekjeink működtetéséhez is köszönettel fogadunk minden támogatást az év során!  Adományozok