Támogassa 1%-ával a piarista küldetést!

Adószámunk: 19013598-1-41

Már most nyilatkozna Ügyfélkapun keresztül? Papír alapon rendelkezne 1%-áról? Más szervezetnek ajánlja fel 1%-át, de adományával támogatna minket?

A kalazanciusi identitás abban áll, hogy ténylegesen azt akarjuk élni és megvalósítani – hűségesen és kreatívan –, ami Kalazancius karizmatikus elképzelése volt. Ez az egész piarista rend vágya és elköteleződése, és mindazoké, akik felfedeztük – valamely hivatás keretében – azt a hatalmas kincset, amelyet Kalazancius karizmája kínál az egyháznak és a társadalomnak. Rendünk tíz identitáselemet javasolt „közös referenciakeretként az egész rend számára”, hogy rajta keresztül világosan kifejezze piaristaságunkat, az „általunk kínált képzés integrális jellegét”:

Ezt a nevelői szolgálatot segítheti SZJA 1%-ának felajánlásával.

Támogassa a piarista oktató-nevelő munkát azzal, hogy személyi jövedelemadója civil szervezeteknek felajánlható 1%-áról a Piarista Alapítvány javára rendelkezik.

Adószámunk: 19013598-1-41

Az idén is lehetőség van arra, hogy rendelkezzen az összevont adóalap után befizetett személyi jövedelemadója 1+1%-áról, ezt az szja-bevallástól függetlenül is megteheti.

A rendelkezés határideje: 2024. május 21.

Rendelkezni a következő módokon lehet:

• Ügyfélkapuval rendelkezőknek legegyszerűbb az ESZJA online kitöltő program segítségével.

• Postai úton: a 23EGYSZA jelű nyomtatványon, amelyet lezárt borítékban az adózó állandó lakcíme szerinti illetékes NAV címére kell megküldeni (A NAV címlista a csatolt fájloknál megtalálható). A Piarista Alapítvány adószámával és a Magyar Katolikus Egyház technikai kódjával kitöltött 22EGYSZA nyomtatvány letölthető a csatolt fájloknál az oldal alján. A nyomtatványon a következő mezőket kell pontosan kitölteni:

• Az adózó azonosító jele

• Az adózó neve

• Az adózó postai levelezési címe

Kérjük munkánk segítése érdekében adja meg e-mail címét illetve lakcímét és járuljon hozzá adatai közléséhez a jobb alsó sarokban lévő négyzet bejelölésével.

Köszönjük, hogy adója 1%-ának felajánlásával hozzájárul a Piarista Alapítvány munkájához.