2020 Karácsony - adománygyűjtés

Az adventi készületben, és különösen karácsonykor arra emlékezünk, hogy Jézus ajándékká lett a számunkra, így mi magunk is ajándékká szeretnénk lenni a többi ember számára. A karácsonyi ajándék ennek az ajándékozásnak a jele.

A Piarista Alapítványban mi a szociálisan rászorulók támogatásáért teszünk adventben. Célunk, hogy minél több szükségben levő diákunk juthasson havi szociális támogatáshoz a Vass Péter ösztöndíj keretében, és minél több rászorulót segíthessünk hozzá a nyári túrákon való részvételhez. Ez a mi ajándékunk.

Támogasd anyagi hozzájárulásoddal egy rászoruló mindennapjait!

1 diák  10 000 Ft/hó, 100 000Ft/év  - Vass Péter szociális ösztöndíj

Támogasd anyagi hozzájárulásoddal a nehezebb anyagi körülményekkel bíró diákokat!

1 diák 15 000 Ft – Túratámogatás

Piarista Alapítvány

Számlaszám: 10700024 70759196 51100005

Közlemény: „2021 Karácsony”

Céges adományozó esetében az adószámot is kérjük feltüntetni.

Online adományozási lehetőség

Azon támogatóinkat, akik 15.000 Ft-tal, vagy nagyobb összeggel támogatnak bennünket, az Emmausz – Piarista evangéliumos könyv 2022-es kiadásával ajándékozzuk meg.

A kiadványokat 2022. január első felében postázzuk. Kérjük, hogy pontosan tüntessék fel a postacímet.