Gyűjtés a Tanoda javára

A budapesti Piarista Gimánázium szervezésében ismét gyűjtünk a sátoraljaújhelyi tanoda diákjai számára. Szeretnénk 3-4 db, kifejezetten diákhasználatra kialakított fűrészgépet venni. A géppel kisebb diákok is balesetveszély nélkül dolgozhatnak, és kiválóan fejleszti a manuális készségeket. Egy készlet ára 295 EUR. Négy gép vásárlását tervezzük, ha több adomány gyűlik össze, akkor a fennmaradó összeggel a tanoda nyári túráit támogatjuk majd.

Adományaikat a Piarista Alapítvány bankszámlaszámára várjuk:

CIB Bank: 10700024 - 70759196 - 51100005

Kérjük a közlemény rovatában tüntessék föl: "gyűjtés a tanodának"

A gyűjtést 2018. június 4-én zárjuk le.

Felajánlásaikat ezúton is köszönjük!

Megvalósult projektek