Egyetemista ösztöndíj

A Piarista Alapítvány adománygyűjtő akciót hirdet, hogy minél több egyetemet kezdő piarista öregdiák részesülhessen ösztöndíjban, és így tanulmányait zavartalanul végezhesse. A Diákszövetséggel közösen szervezett gyűjtésben kérjük, hogy anyagi lehetőségeidhez mértem támogasd a továbbtanulásban piarista diáktársaidat, akik megfelelő szellemi, de csekélyebb anyagi tőkével rendelkeznek ahhoz, hogy tanulmányaikat sikeresen elkezdjék.

Eddig támogatottak:

• 2022/23-as tanévben  7 diák
  • 2021/22-es tanévben  7 diák (tanárképzési ösztöndíj sikeresen lezárult)
  • 2020/21-es tanévben  9 diák, és tanárképzésben  3 diák
  • 2019/20-as tanévben 10 diák, és tanérképzésben 2 diák
  • 2018/19-es tanévben   7 diák, és tanérképzésben 3 diák
  • 2017/18-as tanévben 12 diák

Támogatásodat az online adományozási felületen vagy átutalással tudod eljuttatni hozzánk:

Kedvezményezett: Piarista Alapítvány
Számlaszám: 10700024 70759196 51100005