Túratámogatás | Piarista Alapítvány

Túratámogatás

Adományozás

A Piarista Alapítvány több mint 10 éve támogatja a piarista intézmények nevelői munkáját a nyári túrák anyagi támogatásával. Legyen szó akár gyalogtúráról, evezős túráról, kerékpáros túráról vagy vitorlás táborról, a táborozásnak és túrázásnak valamennyi piarista intézményben nagy hagyománya van.

A piarista iskolák bármelyik tanára adhat be pályázatot az általa szervezett túra/túrák támogatására.

Minden év márciusában kerül kiírásra a pályázati felhívás, melyre a rendelkezésre bocsájtott űrlappal lehet pályázni.

A pályázat keretösszege 1 200 000 Ft.

Aktuális gyűjtések